Novinky
Pozvánka na výstavy SKJ/UKK

Pozývame vás na zaujímavé kynologické akcie:   Kalendár výstav SKJ/UKK v roku 2019 VÝSTAVNÝ  KALENDÁR 2019     NITRA 3x MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV – 3x CACIB FCI 25.-27. 01. 2019 BRATISLAVA VICTORY SHOW, Šampión šampiónov - CAC 23.2.2019 BRATISLAVA SLOVENSKÁ ELITNÁ VÝSTAVA ŠTENIAT 23.2. 2019 BRATISLAVA NÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV...

viac
Nová internetová stránka

Spustili sme novú modernejšiu webovú stránku klubu. Veríme, že sa vám bude páčiť. príspevky zasielajte ktorémukoľvek členovi výboru klubu.

viac

Výsledky výstav SKMP 2018

Úvod Výstavy Výstavy SKMP 2018

21.1.2018 Klubová výstava / CAC /

Miesto konania: Pezinok

Posudzovateľ: Darnadyová Anna Ing., SK

 

PSI / MALE

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

1. ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN

O: RERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP , M: RENÉE ZELLWEGER MALTEA SUN

CH: Darnadyová Anna, M:Balcárková Jolana

V1,CAC,CC,KV,BOS

 

FENY/ FEMALE

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

2. WILD PRINCESS OF SWEET DEVIL

O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA , M. MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH + M: Justová Ivona

V1,CAC,CC

  

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

3.UNDOUBTEDLY I´M YOUR SWEET DEVIL

O: OREGON WONDER OF LOVE , M: ROLLY- POLLY SWEET DEVIL

CH + M: Justová Ivona

V1,CAC,CC,KV,BOB

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

4. BRINKY VELVET MALTES

O:HUNTER Z NOVÉHO MĚSTA, M: SUZY ULATH INA JIMIDO

CH + M: Špániková Daniela

V1,CAC,CC

 

5. CECILIE CURRY NAJOBA

O: ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN , M: NARCIS ALFRÉDO VY - MIA

CH + M: Balcárková Jolana

V2,resCAC


 


 

20.5.2018 CLUB CUP

Miesto konania: Kamenný Mlyn

Posudzovateľ: Tökölyová Darina Mgr., SK

 

PSY / MALE

Trieda ŠTENIAT / MINOR PUPPY Class

1. YUKI BOY SWEET DEVIL

O: BEST BUDDY FORUSSI , M: ROLLY-POLLY SWEET DEVIL

CH: Justová Ivona.M: Španková Jana

VN1,VT, Best Baby

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

2. KEVIN COSTNER MALTEA SUN

O:BEST BUDDY FORUSSI, M: NASTASJA KINSKI MALTEA SUN

CH + M: Darnadyová Anna

V1, CC, VT, Víťaz CC. BOB

 

Trieda OSTRIHANÝCH

3. ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN

O: RERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP , M: RENÉE ZELLWEGER MALTEA SUN

CH: Darnadyová Anna, M:Balcárková Jolana

V1, VT, Najl.z tr. Ostrihaných

 

FENY / FEMALES

 

Trieda ŠTENIAT / MINOR PUPPY Class

4. YOKO DIAMOND PARADIS  SWEET DEVIL

O: BEST BUDDY FORUSSI , M: ROLLY-POLLY SWEET DEVIL

CH + M: Justová Ivona

VN1,VT

 

Trieda mladých

5. NATALIE PORTMAN MALTEA SUN

O: KEVIN COSTNER MALTEA SUN , M. COCO CHANEL MALTEA SUN

CH + M: Darnadyová Anna

V1, JCC, VT, Víťaz CCJ, Primus Junior

 

6.OR GROSSMAN MALTEA SUN

O:BEST BUDDY FORUSSI , M: HIDDEN VALLEY Y BEYONCE

CH + M: Darnadyová Anna

V2


Trieda otvorená / Open Class 

7.VIOLET SPARKLING STAR BIELY KORMORÁN

O: BARON OF ANGELA WHITE, M: MERIVA BIELY KORMORÁN

CH + M: Picková Eva

V1, CC, VT

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

8. CECILIE CURRY NAJOBA

O: ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN , M: NARCIS ALFRÉDO VY - MIA

CH + M: Balcárková Jolana

V1, CC, VT

 

Trieda víťazov

9.UNDOUBTEDLY I´M YOUR SWEET DEVIL

O: OREGON WONDER OF LOVE , M: ROLLY- POLLY SWEET DEVIL

CH + M: Justová Ivona

V1, CC, VT, Víťaz CC-fena, BOS



 















21.9.2018 ŠPECIÁLNA VÝSTAVA A SPECIAL CUP

Miesto konania: Kamenný Mlyn


Špeciálna výstava / CAC /

Posudzovateľ: