Novinky
Pozvánka na jarné klubové výstavy 2017

  Slovenský klub MALTÉZSKYCH PSÍKOV Vás pozýva na klubový výstavný deň   DUO SPRING SHOW – 14.5.2017     KLUBOVÁ VÝSTAVA /so zadávaním titulov CAJC,CAC,JCC.CC/ Posudzovateľ: p. ELISABETTA de LUCA, I A CLUB CUP / so zadávaním titulov JCC, CC/ Posudzovateľ: p....

viac
Pozvánka na výstavy SKJ/UKK

Pozývame vás na zaujímavé kynologické akcie: Kalendár výstav SKJ/UKK                    

viac

Výsledky

Úvod Výstavy Výstavy SKMP 2012

DUO WINTER SHOW - 22.9.2012


DERBY KLUBOVÁ VÝSTAVA/ DERBY CLUB SHOW
Posudzovateľ : VIERA VÍTKOVÁ, SK


PSY / MALES

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class
1. UNLIMITED OF SPO-DEE-O-DEE
O: KNIGHT OF CLARK OF SPO-DEE-O-DEE
M: EMILY THE ELEGANCE OF SPO-DEE-O-DEE 
CH: Ottófi Melinda , M: Šaranský Peter

V1,JCC,DV mladých

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

2. FERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP
O: MIDIS DOUBLE DIAMOND DELUXE
M NANETTE PLEASURE OF FRIENDSHIP
CH:Poláková Magda , M: Pešková Lucia

V1,CC

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

3. MAVERIC BABY ANGEL OF EDEN
O: SUNNYDALE´S WIND WHITE WORLD
M: CINECITTA SCOOBY DOO
CH: Sabo Marija , M: Kynzlová Monika

V1,CC,DV,Best Male, BOB

4. SEAN CONNERY MALTEA SUN
O: BEST BUDDY RORUSSI
M: NAOMI CAMPBELL MALTEA SUN
CH: Darnadyová Anna , M: Nemcicová Jana

V2

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class
5. CH HUNTER Z NOVÉHO MĚSTA
O: OREGON WONDER OF LOVE
M: ISABELLA Z NOVÉHO MĚSTA
CH: Kynzlová Monika , M: Sabová Dorothy 

V1,CC

SUKY / FEMALES
Trieda BABY / BABY Class
6. KASIOPEJA VON SARANSZKY
O: UNLIMITED OF SPO-DEE-O-DEE
M: FLORANCE VON SARANSZKY
CH + M: Šaranský Peter

VN1,DV-Baby

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class
7. GRACE DU CLOS DES TROIS RIVERES
O: TWINKLE ICON OF WHITE STAR
M: LORA´S DREAM OF WHITE ELLA
CH:   M: Míčová Monika

V1,JCC,DVJ

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class
8. Jch VICTORIA PRINCIPAL MALTEA SUN
O: BEST BUDDY FORUSSI
M: NAOMI CAMBELL MALTEA SUN
CH: Ing. Darnadyová Anna , M: Jakušová  Lubica

V1,CC

9. CH MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN
O: SUNNYDALE´S WIND IN WHITE WORLD 
M: CINECITTA SCOOBY DOO
CH: Sabo Marija , M: Sabová Dorothy

V2

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class
10. MANDY BABY ANGEL OF EDEN
O: SUNNYDALE´S WIND IN WHITE WORLD
M: CINECITTA SCOOBY DOO
CH + M: Sabo Marija

V1,CC

11. LOVELY ROMANA BABY ANGEL OF EDEN
O: CINECITTA´PANARIELLO GIORGIO
M: SERENDIPITI BABY ANGEL OF EDEN
CH + M: Sabo Marija

V2

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

12. SINPHONY OF VENICE MARY ALICE YOUNG
O: SUGAR BOY
M: SINPHONY OF VENICE START DANCING
CH: Ginuombarto Luciana , M: Ungerová Irma

V2

13. SUZY ULATH INA JIMIDO
O: ULATH Z NOVÉHO MĚSTA
M: KIA DANCE BIELY KORMORÁN
CH: Dokoupilová Jiřina , M: Špániková Daniela 

V1,CC,DV,BOS

Trieda ČESTNÁ / HONOUR Class
14. AILEEN WHITE MANOR
O: CINECITTA ERIC FORESTER
M: JOGA MALTEA SUN
CH + M: Jakušová Lubica

V1,CC,DV

DODATOK
17. TICHYS WHITE HAPPINESSA BLAY                                     
O. CHRISTOFER STAR MAGIC MALTESE
M: IRMINA ALFRÉDO VY MIA
CH: Tichý Ivan, M: Kertészová Zuzana

VN1,DV-Dorast


SÚŤAŽE
JUNIOR HANDLING - Sl. ŠARANSKÁ
NAJKRAJŠÍ PÁR
1. SABOVÁ DOROTHY –  MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN + MAVERIC BABY ANGEL OF EDEN
2. ŠARANSKÁ VERONIKA – KASIOPEJA VON SARANSZKY + UNLIMITED OF SPO-DEE-O-DEE
NAJLEPŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA - BABY ANGEL OF EDEN – SABO MARIJA

 

 

ŠPECIÁLNA KLUBOVÁ VÝSTAVA / SPECIAL CLUB DOG SHOW
Posudzovateľ: Stefan DIMITRIJEVIC, SRB


PSY / MALES
Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class
1. UNLIMITED OF SPO-DEE-O-DEE        
O: KNIGHT OF CLARK OF SPO-DEE-O-DEE
M: EMILY THE ELEGANCE OF SPO-DEE-O-DEE 
CH: Ottófi Melinda , M: Šaranský Peter

V1,CAJC,JCC,ŠKVJ

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class
2. FERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP
O: MIDIS DOUBLE DIAMOND DELUXE
M NANETTE PLEASURE OF FRIENDSHIP
CH:Poláková Magda , M: Pešková Lucia

V1,CAC,CC

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class
3. MAVERIC BABY ANGEL OF EDEN
O: SUNNYDALE´S WIND WHITE WORLD
M: CINECITTA SCOOBY DOO
CH: Sabo Marija , M: Kynzlová Monika

V2,res.CAC

4. SEAN CONNERY MALTEA SUN
O: BEST BUDDY RORUSSI
M: NAOMI CAMPBELL MALTEA SUN
CH: Darnadyová Anna , M: Nemcicová Jana

V1,CAC,CC

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

5. CH HUNTER Z NOVÉHO MĚSTA
O: OREGON WONDER OF LOVE
M: ISABELLA Z NOVÉHO MĚSTA
CH: Kynzlová Monika , M: Sabová Dorothy

V1,CAC,CC,ŠKV,BOS

Trieda ČESTNÁ / HONOUR Class
6. ICH PARIS Z NOVÉHO MĚSTA
O: ASTON GEMMA
M: ISSIS Z NOVÉHO MĚSTA
CH: Kynzlová Monika , M: Mlezivová Soňa

V1,ŠKV-tr.čestnej                              

FENY / FEMALES
Trieda BABY / BABY Class
7. KASIOPEJA VON SARANSZKY
O: UNLIMITED OF SPO-DEE-O-DEE
M: FLORANCE VON SARANSZKY
CH + M: Šaranský Peter

VN1,ŠKV- Baby

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class
8. GRACE DU CLOS DES TROIS RIVERES
O: TWINKLE ICON OF WHITE STAR
M: LORA´S DREAM OF WHITE ELLA
CH:   M: Míčová Monika

V2


9. PARIS CHRISTOFER STAR MAGIC MALTESE
O: CHRISTOFER STAR MAGIC MALTESE
M: TOSCA PLEASURE OF FRIENDSHIP
CH + M: Mlezivová Soňa

V1,CAJC,JCC,ŠKVJ,Primus Junior

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class
10. SUZY ULATH INA JIMIDO
O: ULATH Z NOVÉHO MĚSTA
M: KIA DANCE BIELY KORMORÁN
CH: Dokoupilová Jiřina , M: Špániková Daniela

V1,CAC,CC,ŠKV,BOB

11. Jch VICTORIA PRINCIPAL MALTEA SUN
O: BEST BUDDY FORUSSI
M: NAOMI CAMBELL MALTEA SUN
CH: Ing. Darnadyová Anna , M: Jakušová  Lubica

V2,res.CAC

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class
12. MANDY BABY ANGEL OF EDEN
O: SUNNYDALE´S WIND IN WHITE WORLD
M: CINECITTA SCOOBY DOO
CH + M: Sabo Marija

V1,CAC,CC

13. LOVELY ROMANA BABY ANGEL OF EDEN
O: CINECITTA´PANARIELLO GIORGIO
M: SERENDIPITI BABY ANGEL OF EDEN
CH + M: Sabo Marija

V2,res.CAC

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class
14. CH MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN
O: SUNNYDALE´S WIND IN WHITE WORLD 
M: CINECITTA SCOOBY DOO
CH: Sabo Marija , M: Sabová Dorothy

V2,res.CAC

15. CH SINPHONY OF VENICE MARY ALICE YOUNG
O: SUGAR BOY
M: SINPHONY OF VENICE START DANCING
CH: Ginuombarto Luciana , M: Ungerová Irma

V1,CAC,CC

Trieda ČESTNÁ / HONOUR Class
16. AILEEN WHITE MANOR
O: CINECITTA ERIC FORESTER
M: JOGA MALTEA SUN
CH + M: Jakušová Lubica

V1

DODATOK
17. TICHYS WHITE HAPPINESSA BLAY                                      
O. CHRISTOFER STAR MAGIC MALTESE
M: IRMINA ALFRÉDO VY MIA
CH: Tichý Ivan, M: Kertészová Zuzana

VN1

 

 



MALTESE DUO SPRING - 11.03.2012


 

ŠPECIÁLNA KLUBOVÁ VÝSTAVA/ SPECIAL CLUB SHOW
Posudzovateľ: BOŠNJÁK TIBOR- Srb.

PSI / MALE

Trieda MLADÝCH

 1. FERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP
O: MIDIS DOUBLE DIAMOND DELUXE
M NANETTE PLEASURE OF FRIENDSHIP
CH:Poláková Magda , M: Pešková Lucia

VD1

 

Trieda OTVORENÁ

 2. SEAN CONNERY MALTEA SUN
O: BEST BUDDY RORUSSI
M: NAOMI CAMPBELL MALTEA SUN
CH: Darnadyová Anna , M: Nemcicová Jana

V1,CAC,CC

 

 Trieda ŠAMPIÓNOV

3. CH HUNTER Z NOVÉHO MĚSTA
O: OREGON WONDER OF LOVE
M: ISABELLA Z NOVÉHO MĚSTA
CH: Kynzlová Monika , M: Sabová Dorothy   

V1,CAC,CC,ŠKV,BOS

 


SUKA / FEMALE

Trieda MLADÝCH

4.VICTORIA PRINCIPAL MALTEA SUN
O: BEST BUDDY FORUSSI
M: NAOMI CAMBELL MALTEA SUN
CH: Ing. Darnadyová Anna , M: Jakušová  Lubica

V1,CAJC, JCC, ŠKVM, Primus junior

 

Trieda STREDNÁ

5. SUZY ULATH INA JIMIDO
O: ULATH Z NOVÉHO MĚSTA
M: KIA DANCE BIELY KORMORÁN
CH: Dokoupilová Jiřina , M: Špániková Daniela

V1,CAC,CC

 

Trieda OTVORENÁ

 

6/Narcis Alfrédo VY-MIA /  V2, R.CAC

 

/ nar. 20.09.2009 // ČMKU /MA/9439/09

 

Chov:M.Vykoukalová / maj: J. Balcárková

 


7/Beyonce Hidden Valley  /   V1,CAC,CC,ŠKV,BOB

 

/ nar. 11.11.2009 / Spkp 323

 

Chov: CHo iJung Hye/ maj. Ing.A.Darnadyová

 

 

 

Trieda ŠAMPIÓNOV

 

8/Ch.Renee Zellweger MalteaSsun  /  V1,CAC.CC

 

/ nar.15.11.2009/ SPKP 308

 

Chov. Ing.A.Darnadyová/ maj.Ing.A.Darnadyová



KLUBOVÁ  VÝSTAVA / CLUB DOG SHOW
Posudzovateľ : Mgr. Darina Tokolyová, SK


PSI/ MALE

Trieda MLADÝCH

1. FERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP
O: MIDIS DOUBLE DIAMOND DELUXE
M NANETTE PLEASURE OF FRIENDSHIP
CH:Poláková Magda , M: Pešková Lucia
 

V2

 

2. UNLIMITED OF SPO-DEE-O-DEE        
O: KNIGHT OF CLARK OF SPO-DEE-O-DEE
M: EMILY THE ELEGANCE OF SPO-DEE-O-DEE 
CH: Ottófi Melinda , M: Šaranský Peter

V1,JCC, VTM


 

Trida OTVORENÁ

3. SEAN CONNERY MALTEA SUN
O: BEST BUDDY RORUSSI
M: NAOMI CAMPBELL MALTEA SUN
CH: Darnadyová Anna , M: Nemcicová Jana

V1,CC,VTO,KV


Trieda ŠAMPIÓNOV:

4. CH HUNTER Z NOVÉHO MĚSTA
O: OREGON WONDER OF LOVE
M: ISABELLA Z NOVÉHO MĚSTA
CH: Kynzlová Monika , M: Sabová Dorothy
 

V1,CC,VTŠ,BOS


 

SUČKY / FEMALE

Trieda MLADÝCH

5.VICTORIA PRINCIPAL MALTEA SUN
O: BEST BUDDY FORUSSI
M: NAOMI CAMBELL MALTEA SUN
CH: Ing. Darnadyová Anna , M: Jakušová  Lubica

V1,JCC,VTM,KVM,Primus junior


 

6.UNITY OF SPIRIT MALTEA SUN

O:

M:

Ch:A.Darnadyová M:: P.Šaranský

V2

 

Trieda STREDNÁ

7. SUZY ULATH INA JIMIDO
O: ULATH Z NOVÉHO MĚSTA
M: KIA DANCE BIELY KORMORÁN
CH: Dokoupilová Jiřina , M: Špániková Daniela

V1,CC,VTS


 

Trieda OTVORENÁ

8/Narcis Alfrédo VY-MIA  /  V2

/ nar. 20.09.2009 // ČMKU /MA/9439/09

Chov:M.Vykoukalová / maj: J. Balcárková

 

9/Beyonce Hidden Valley /  V1,CC,VTO,KV,BOB

/ nar. 11.11.2009 / Spkp 323

Chov.CHoi Jung Hye/ maj. Ing.A.Darnadyová

 

Trieda ŠAMPIÓNOV

10/Ch.Renee Zellweger Maltea Sun /  V1,CC,VTŠ

/ nar.15.11.2009/ SPKP 308

Chov. Ing.A.Darnadyová/ maj.Ing.A.Darnadyová