Novinky
Pozvánka na výstavy SKJ/UKK

Pozývame vás na zaujímavé kynologické akcie:   Kalendár výstav SKJ/UKK v roku 2019 VÝSTAVNÝ  KALENDÁR 2019     NITRA 3x MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV – 3x CACIB FCI 25.-27. 01. 2019 BRATISLAVA VICTORY SHOW, Šampión šampiónov - CAC 23.2.2019 BRATISLAVA SLOVENSKÁ ELITNÁ VÝSTAVA ŠTENIAT 23.2. 2019 BRATISLAVA NÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV...

viac
Nová internetová stránka

Spustili sme novú modernejšiu webovú stránku klubu. Veríme, že sa vám bude páčiť. príspevky zasielajte ktorémukoľvek členovi výboru klubu.

viac

Výsledky

Úvod Výstavy Výstavy SKMP 2013


MALTESE DUO DERBY DOG SHOW - 10.11.2013


 

ŠPECIÁLNA VÝSTAVA / SPECIAL DOG SHOW         

Posudzovateľ: Iveta Vojteková, SK

  

PSY / MALES

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

1.COLLIN FARELL MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORRUSI

M: HIDDEN VALLEY Y BEYONCE

CH: Darnadyová Anna, M: Mlezivová Soňa

V1, CAJC,JCC,Víťaz tr. VŠVM     

                                                   

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

2.DIVINE ANGEL BEST GUY                                         

O: KELVIN STAR MAGIC MALTESE

M RACHEL WELSCH MALTEA SUN

CH+M: V.Shleeva,+ Darnadyová 

V1,CAC,CC,Víťaz triedy, VŠV,BOS       

                                                                                                                                                                              

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

3.CEDRIC OD BÍLÉ TLAPKY

O: PARIS Z NOVÉHO MNĚSTA

M: DEMI KLEMÍLIE

CH+M: Míčová Monika

V1                                                                                                                                                 

                                                                                                             

Trieda ČESTNÁ / HONOUR Class

4.HUNTER Z NOVÉHO MĚSTA

O: OREGON WONDER OF LOVE

M: ISABELLA Z NOVÉHO MĚSTA

CH:Kynzlová Monika,M: Sabová Dorothy

V1,Víťaz triedy,Best honour cl.     

 

Trieda OSTRIHANÝCH 

5.FELINI VON SÁRANSZKÝ

O: BEST BUDDY FORUSSI

M: JASMIN PRI STAREJ HRÁDZI

CH: Šaranský Peter, M: Špániková Daniela

V1,Víťaz triedy,Najlepší ostrih.pes

 

 

 FENY / FEMALES

Trieda BABY / BABY Clas

12. VANESA VLASTA STAR MAGIC MALTESE

O:WHITE WORLD BOLD CREATION

M: VIVIENNE Z NOVÉHO MĚSTA

CH + M: Mlezivová Soňa

VN1,Víťaz triedy,Best Baby


Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class 

6. COCO CHANEL MALTEA SUN                                                                

O: BEST BUDDY FORUSSI

M: HIDDEN VALLEY Y BEYONCE

CH + M: Darnadyová Anna

V1,CAJC,JCC,Víťaz triedy,VŠVM, Primus Junior

                                                                                                                                                

7. ELLA OD BÍLÉ TLAPKY

O: CEDRIC OD BÍLE TLAPKY

M: BETTY OD BÍLÉ TLAPKY 

CH:MíčováMonika,M:UrbanováJiřina

VD

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

8. AMI MARK VY – MIA                                                  

O: MARK OREGON INA JIMIDO

M: HEIDY ZANNY VY -MIA

CH+M:VykoukalováMiloslava

V1, CAC, CC, Víťaz triedy                                                         

                                                           

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

9. GRACE DU CLOS DES TROIS RIVERES

O: TWINKLE ICON OF WHITE STAR

M: LORA´S DREAM OF WHITE ELLA

CH:Pellerini Valerie,M: Míčová Monika

V1,CAC,CC,Víťaz triedy

  

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

10. SUZY ULATH  INA JIMIDO                                                   

O: ULATH Z NOVÉHO MĚSTA

M: KIA DANCE BIELY KORMORÁN

CH: Dokoupilová Jiřina , M: Špániková Daniela

V1,CAC,CC,Víťaz triedy, VŠV 

                                                                                                                                                                                                  

Trieda VETERÁNOV / SENIOR Class

11. AILEEN WHITE MANOR

O: CINECITTA ERIC FORESTER

M: JOGA MALTEA SUN

CH + M : Jakušová Ľubica

V1,Víťaz triedy,VŠV-Veterán, BOB

 

DERBY KLUBOVÁ VÝSTAVA / DERBY CLUB  DOG SHOW      

Posudzovateľ: DARINA TOKOLYOVÁ, SK

 

 PSY / MALES

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

1.COLLIN FARELL MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORRUSI

M: HIDDEN VALLEY Y BEYONCE

CH: Darnadyová Anna, M: Mlezivová Soňa

V1,JCC,Víťaz triedy      

                                                                                                              

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

2.DIVINE ANGEL BEST GUY                                           

O: KELVIN STAR MAGIC MALTESE

M RACHEL WELSCH MALTEA SUN

CH+M: V.Shleeva+Darnadyová

V1, CC, Víťaz triedy, VDKV, BOB

                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Trieda OSTRIHANÝCH

3.FELINI VON SARANSZKÝ

O: BEST BUDDY FORUSSI

M: JASMIN PRI STAREJ HRÁDZI

CH: Šaranský Peter , M: Špániková Daniela

V1,Víťaz triedy, Najlepší ostrihaný pes                                                                                      

 

 FENY / FEMALES   

Trieda BABY / BABY Class

10. VANESA VLASTA STAR MAGIC MALTESE

O:WHITE WORLD BOLD CREATION

M: VIVIENNE Z NOVÉHO MĚSTA

CH + M: Mlezivová Soňa

VN1,Víťaz triedy, Best Baby


Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class 

4. COCO CHANEL MALTEA SUN

O:BEST BUDDY FORUSSI

M:HIDDEN VALLEY Y BEYONCE

CH + M: Darnadyová Anna

V1,JCC,Víťaz triedy,VDKVJ,Primus Junior, BOS

                                                                                                                                          

5. ELLA OD BÍLÉ TLAPKY

O: CEDRIC OD BÍLÉ TLAPKY

M: BETTY OD BÍLÉ TLAPKY

CH:Míčová Monika,M:Urbanová Jiřina

V2       

                     

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

6. AMI MARK VY – MIA                                                     

O: MARK OREGON INA JIMIDO

M: HEIDY ZANNY VY -MIA

CH + M: Vykoukalová Miloslava

V1, CC, Víťaz triedy                  

                                                                                                    

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

7. GRACE DU CLOS DES TROIS RIVERES

O: TWINKLE ICON OF WHITE STAR

M: LORA´S DREAM OF WHITE ELLA

CH:Pellerini,M: Míčová Monika

V1, CC. Víťaz triedy  

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

8. SUZY ULATH  INA JIMIDO                                               

O: ULATH Z NOVÉHO MĚSTA

M: KIA DANCE BIELY KORMORÁN

CH: Dokoupilová Jiřina , M: Špániková Daniela

V1,CC,Víťaz triedy,VDKV  

                                                                                                                                                                                              

Trieda VETERÁNOV / SENIOR Class

9. AILEEN WHITE MANOR              

O: CINECITTA ERIC FORESTER

M: JOGA MALTEA SUN

CH + M : Jakušová Ľubica

V1,CC,Víťaz triedy,DKV-Vet.                                                         


 


 

MALTESE DUO SUMMER DOG SHOWS - 15.06.2013


 

ŠPECIÁLNA KLUBOVÁ VÝSTAVA / SPECIAL CLUB DOG SHOW
Posudzovateľ: MIODRAG NIKIC, Srb.

 


PSY / MALES
Trieda DORAST / PUPPY Class
1.COLLIN FARELL MALTEA SUN
O: BEST BUDDY FORRUSI
M: HIDDEN VALLEY Y BEYONCE
CH: Darnadyová Anna, M: Mlezivová Soňa

VN1

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class
2. ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN
O: FERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP
M: RENNÉ ZELWEGER MALTEA SUN
CH: Darnadyová Anna , M: Balcárková Jolana

V1,CAJC,JCC,ŠKVJ,Best Junior,Primus Junior

 

3. OTTONEL DIAMOND BIELY KORMORÁN
O: MIDIS DOUBLE DIAMOND DELUX
M: GEMMA BIANKA BIELY KORMORÁN
CH+M: Mgr.Picková Eva

V2

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class
4. DIVINE ANGEL BEST GUY
O: KELVIN STAR MAGIC MALTESE
M RACHEL WELSCH MALTEA SUN
CH+M:V.Shleeva+A.Darnadyová

V1,CAC,CC,Víťaz triedy,ŠKV-Best male, BOS

 

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class
5. SEAN CONNERY MALTEA SUN
O: BEST BUDDY RORUSSI
M: NAOMI CAMPBELL MALTEA SUN
CH: Darnadyová Anna , M: Nemcicová Jana

V1,CAC,CC,Víťaz tiedy

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class
6. KOREAN DANCE BIELY KORMORÁN
O: JINSVIL´S D: DANCE FOR ME
M: GEMMA DANCE BIELY KORMORÁN
CH+M: Picková Eva

V1,CAC,CC,Víťaz triedy

 

Trieda ČESTNÁ / HONOUR Class
7. CH HUNTER Z NOVÉHO MĚSTA
O: OREGON WONDER OF LOVE
M: ISABELLA Z NOVÉHO MĚSTA
CH: Kynzlová Monika , M: Sabová Dorothy

V1,ŠKV triedy čestnej

 

 
FENY / FEMALES

Trieda ŠTENIAT / BABY Class
8. TIFFANY STAR MAGIC MALTESE
O: CHRISTOFER STAR MAGIC MALTESE
M: KIMBERLY STAR MAGIC MALTESE
CH+ M: Mlezivová Soňa

VN1,Víťaz ŠKV tr.šteniat

 

Trieda DORAST / PUPPY Class
9. COCO CHANEL MALTEA SUN
O: BEST BUDDY FORUSSI
M: HIDDEN VALLEY Y BEYONCE
CH + M: Darnadyová Anna

VN1, ŠKV tr.dorast

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class
10. AMI MARK VY – MIA
O: MARK OREGON INA JIMIDO
M: HEIDY ZANNY VY -MIA
CH + M: Vykoukalová Miloslava

V1,CAJC,JCC, ŠKVJ

 

11.ANGELINA JOLIE MALTEA SUN
O: FERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP
M: RENNÉ ZELWEGER MALTEA SUN
CH:Darnadyová Anna , M: Šlosáriková Dominika

V2

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class
12.GRACE DU CLOS DES TROIS RIVERES
O: TWINKLE ICON OF WHITE STAR
M: LORA´S DREAM OF WHITE ELLA
CH: Pellerin ValerieM: Míčová Monika

V1,CAC,CC,Víťaz triedy

 

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class
13.MANDY BABY ANGEL OF EDEN
O: SUNNYDALE´S WIND IN WHITE WORLD
M: CINECITTA SCOOBY DOO
CH + M: Sabo Marija

V1,CAC,CC,Víťaz triedy

 

14.VICTORIA PRINCIPAL MALTEA SUN
O: BEST BUDDY FORUSSI
M: NAOMI CAMBELL MALTEA SUN
CH:Darnadyová Anna , M:Jakušová Lubica

V2,res.CAC

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class
15.MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN
O: SUNNYDALE´S WIND IN WHITE WORLD
M: CINECITTA SCOOBY DOO
CH: Sabo Marija , M: Sabová Dorothy

V2,res.CAC

 

16.SUZY ULATH INA JIMIDO
O: ULATH Z NOVÉHO MĚSTA
M: KIA DANCE BIELY KORMORÁN
CH: Dokoupilová Jiřina , M: Špániková Daniela

V1,CAC,CC,Víťaz triedy, ŠKV, BOB

 
Trieda OSTRIHANÝCH
17. SERENDIPITI BABY ANGEL OF EDEN
O: SUN ISLE´S PERFECT PIECE OF PAZZLE
M: CINECITTA´SCOOBY DOO
CH + M : Sabo Marija

V1,ŠKV tr. Ostrihaných

 



KLUBOVÁ VÝSTAVA / CLUB SHOW
Posudzovateľ : DARNADYOVÁ ANNA,SK

 

PSY / MALES

Trieda DORAST / PUPPY Class
1.COLLIN FARELL MALTEA SUN
O: BEST BUDDY FORRUSI
M: HIDDEN VALLEY Y BEYONCE
CH: Darnadyová Anna, M: Mlezivová Soňa

VN1, Best Puppy


Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class
2. ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN
O: FERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP
M: RENNÉ ZELWEGER MALTEA SUN
CH: Darnadyová Anna , M: Balcárková Jolana

V1,JCC,Víťaz triedy KVJ,,Primus Junior


Trieda OTVORENÁ / OPEN Class
3. SEAN CONNERY MALTEA SUN
O: BEST BUDDY RORUSSI
M: NAOMI CAMPBELL MALTEA SUN
CH: Darnadyová Anna , M: Nemcicová Jana

V1,CC,víťaz triedy


Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class
4. HUNTER Z NOVÉHO MĚSTA
O: OREGON WONDER OF LOVE
M: ISABELLA Z NOVÉHO MĚSTA
CH: Kynzlová Monika , M: Sabová Dorothy

V1,CC,víťaz triedy,KV, Best Male, BOS



FENY / FEMALES

Trieda ŠTENIAT / BABY Class
5. TIFFANY STAR MAGIC MALTESE
O: CHRISTOFER STAR MAGIC MALTESE
M: KIMBERLY STAR MAGIC MALTESE
CH|+M:Mlezivová Soňa

VN1, Best baby


Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class
6. AMI MARK VY – MIA
O: MARK OREGON INA JIMIDO
M: HEIDY ZANNY VY -MIA
CH+M:VykoukalováMiloslava

V1,CC, víťaz triedy


7. ANGELINA JOLIE MALTEA SUN
O: FERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP
M: RENNÉ ZELWEGER MALTEA SUN
CH:Darnadyová Anna , M: Šlosáriková Dominika

V2, KVJ


Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class
8. GRACE DU CLOS DES TROIS RIVERES
O: TWINKLE ICON OF WHITE STAR
M: LORA´S DREAM OF WHITE ELLA
CH:Pellerini Valeria M: Míčová Monika

V1, CC,víťaz triedy


Trieda OTVORENÁ / OPEN Class
9. MANDY BABY ANGEL OF EDEN
O: SUNNYDALE´S WIND IN WHITE WORLD
M: CINECITTA SCOOBY DOO
CH + M: Sabo Marija

V2


10.VICTORIA PRINCIPAL MALTEA SUN
O: BEST BUDDY FORUSSI
M: NAOMI CAMBELL MALTEA SUN
CH:Darnadyová Anna, M: Jakušová Lubica

V1,CC,víťaz triedy. KV,Best Female,BOB


Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class
11.SUZY ULATH INA JIMIDO
O: ULATH Z NOVÉHO MĚSTA
M: KIA DANCE BIELY KORMORÁN
CH: Dokoupilová Jiřina , M: Špániková Daniela

V1,CC,Víťaz triedy


Trieda ČESTNÁ / HONOUR Class
12.MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN
O: SUNNYDALE´S WIND IN WHITE WORLD
M: CINECITTA SCOOBY DOO
CH: Sabo Marija , M: Sabová Dorothy

V1, KV tr. čestnej


Trieda OSTRIHANÝCH
13. SERENDIPITI BABY ANGEL OF EDEN
O: SUN ISLE´S PERFECT PIECE OF PAZZLE
M: CINECITTA´SCOOBY DOO
CH +M : Sabo Marija

V1,Víťaz tr.ostrihaných