Novinky
Pozvánka na jarné klubové výstavy 2017

  Slovenský klub MALTÉZSKYCH PSÍKOV Vás pozýva na klubový výstavný deň   DUO SPRING SHOW – 14.5.2017     KLUBOVÁ VÝSTAVA /so zadávaním titulov CAJC,CAC,JCC.CC/ Posudzovateľ: p. ELISABETTA de LUCA, I A CLUB CUP / so zadávaním titulov JCC, CC/ Posudzovateľ: p....

viac
Pozvánka na výstavy SKJ/UKK

Pozývame vás na zaujímavé kynologické akcie: Kalendár výstav SKJ/UKK                    

viac

Výsledky

Úvod Výstavy Výstavy SKMP 2015

 

DUO WINTER MALTESE SHOW      22.11.2015

 

Club Cup
Posudzovateľ: VÍTKOVÁ Viera, SK


PSY / MALE

Trieda ŠTENIAT / MINOR PUPPY Class
1. URIENS LA COMPAGNIE D´LES AMIES
O: FERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP
M: ZAIRA NARA MALTEA SUN
CH + M : Slosáriková Dominika
VN 1, Víťaz triedy, Víťaz Club Cup-Baby, Best Baby


Trieda DORAST / PUPPY Class
2. CAESAR JULIUS MALTESE Z KRÁLOVA POLE
O: ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN
M: SINPHONY OF VENICE MARY ALICE YOUNG
CH + M : Ungerová Irma
VN 3

 

3. TI AMO SWEET DEVIL
O: JACQUES MALTEZZI
M: MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN
CH : .Justová Ivona, M: Justová + Sabová Dorothy
VN 1, Víťaz triedy, Víťaz Club Cup- Puppy, Best Puppy


4. UNICUM GEMSTONE BIELY KORMORÁN
O: FELINI VON SARANSZKY
M: MERIVA BIELY KORMORÁN
CH + M : Picková Eva
VN 2


Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class
5. GARRY MARK VY-MIA
ĆMKU/MA/10103/14 24.07.2014
O: MARK OREGON INA JIMIDO
M: PHOEBE ENRIQUE VY-MIA
CH + M : Vykoukalová Miroslava
VD 1


Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class
6. NEO THE ONE ZBENVAK
O:WHITE WORLD BOLD CREATION
M: KISS ME ZBENVAK
CH:.Benešová Zdena, M:Valentová Ida
V 2

 

7. SINPHONY OF VENICE GIACOMO CASANOVA
O: HIDDEN VALLEY B SCORPION
M: SINPHONY OF VENICE LEILISH
CH:L.Giallombardo,M:Chmelik Poyss Eveline
V 1, CC, Víťaz triedy,


Trieda OTVORENÁ / OPEN Class
8. CHRISTOFER STAR MAGIC MALTESE
O:PARIS Z NOVÉHO MÉSTA
M:CHARLOTE ROMFIA
CH + M: Mlezivová Soňa
V 1, CC, Víťaz triedy, Najlepší pes, BOS


Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class
9.ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN
O: FERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP
M: RENNE ZELLWEGER MALTEA SUN
CH:.Darnadyová Anna ,M:Balcárková Jolana
V 1, CC, Víťaz triedy


Trieda VETERÁNOV / VETERAN Class
10. PARIS Z NOVÉHO MÉSTA
O:ASTON GEMMA
M:ISSIS Z NOVÉHO MÉSTA
CH:.Kýnzlová Monika, M:Mlezivová Soňa
V 1, Víťaz triedy, Best Veterán


Trieda OSTRIHANÝCH
11.DIVINE ANGEL BEST GUY
O: KELVIN STAR MAGIC MALTESE
M: RACHEL WELSCH MALTEA SUN
CH: Shleeva J. M: Darnadyová Anna
V 1, Víťaz triedy, Víťaz Club Cup ostrihaných, Najlepší ostrihaný pes


FENY / FEMALES

Trieda ŠTENIAT / MINOR PUPPY Class
12.CECILIE CURRY NAJOBA
O: ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN
M: NARCIS ALFRÉDO VY - MIA
CH + M: Balcárková Jolana
VN 4

 

13.GIZELL VIVIENNE STAR MAGIC MALTESE
O: COLIN FARELL MALTEA SUN
M: VIVIENNE Z NOVÉHO MÉSTA
CH + M: Mlezivová Soňa
VN 2

 

14.CHARLEEN Z NOVÉHO MÉSTA
O: WHITE WORLD BOLD CREATION
M: TESSA OF GOLDEN LADY
CH + M: Kýnzlová Monika
VN 1, Víťaz triedy, Najlepší dorast

 

15.CHARLIZE THERON MALTEA SUN
O: BEST BUDDY FORUSSI
M: NASTASJA KINSKI MALTEA SUN
CH + M: Darnadyová Anna
VN 3

 

16.UNBELIEVABLY BEAUTIFUL SWEET DEVIL
O: OREGON WONDER OF LOVE
M: ROLLY- POLLY SWEET DEVIL
CH + M: Justová Ivona+Sabová Dorothy
VN 5


Trieda DORAST / PUPPY Class
17.SINPHONY OF VENICE MADAME BUTTERFLY
O: SINPHONY OF VENICE IF IAINT GOT YOU COCO
M: SINPHONY OF VENICE SUGAR SPUN
CH:L.Giallombardo, M: Chmelik Poyss Eveline
VN 2

 

18.TRUE LOVE SWEET DEVIL
O: JACQUES MALTEZZI
M: MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN
CH : .Justová Ivona, M: Justová + Sabová Dorothy
VN 1, Víťaz triedy, Víťaz Club Cup Puppy


Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class
19.FATIMA EASY MARK VY – MIA
O: MARK OREGON INA JIMIDO
M: DEBORA ELIOT INA JIMIDO
CH + M: Vykoukalová Miloslava
V 2

 

20.ZAZA WONDER OF LOVE
O: TA-JON´S NUNNA YER BEESWAX
M: INDIA WONDER OF LOVE
CH: Sankowski Thorsten, M: Chmelik Poyss Eveline
V 1, CC,Víťaz tiredy, Najlepšia mladá suka, Primus Junior


Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class
21.ANABELL MARII STAR MAGIC MALTESE
O: KENDRICK STAR MAGIC MALTESE
M: HARPER Z ŚLASKIEGO RADLINA
CH : Mlezivová Soňa, M:Boráková Blanka
Nedostavila sa

 

22.ARIANA MAGNOLIA VELVET MALTES
O: FELINI VON SARANSZKY
M: SUZY ULATH INA JIMIDO
CH + M: Śpániková Daniela
V 1, CC, Víťaz riedy, Víťaz Club Cup, BOB

 

23.ARWEN LILY VELVET MALTES
O: FELINI VON SARANSZKY
M: SUZY ULATH INA JIMIDO
CH: Śpániková Daniela, M: Šaranský Peter
V 2


Trieda OTVORENÁ / OPEN Class
24.PRINCESS ESMERALDA DIMETROODOM
O: ORLANDO BLOOM MALTEA SUN
M: QUIANNA Z NOVÉHO MÉSTA
CH + M:Sosna Grazyna
Nedostavila sa

 

25.VANILKA–ĆULDA PLEASURE OF FRIENDSHIP
O: L-OVER DOSE OF MARQUESS
M: EFULDA-ĆULDA PLEASURE OF FRIENDSHIP
CH + M: Poláková Magda
Chybný zápis


Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class
26.BLANCHE BIBBI MALTESE Z KRÁLOVA POLE
O: KENDRICK STAR MAGIC MALTESE
M: SINPHONY OF VENICE MARY ALICE YOUNG
CH + M: Ungerová Irma
V 1, CC, Víťaz triedy,

 

27.TIFFANY STAR MAGIC MALTESE
O: CHRISTOFER STAR MAGIC MALTESE
M: KIMBERLI STAR MAGIC MALTESE
CH: Mlezivová Soňa, M: Sosna Grazyna
Nedostavila sa


Trieda ČESTNÁ / HONOUR Class
27.EMA ALFRÉDO VY-MIA
O: ALFRÉDO ZE ZLATKOVA
M: FELICITAS WINNER INA JIMIDO
CH + M: Vykoukalová Miroslava
V 1, Víťaz triedy, Best Honour Class


Trieda OSTRIHANÝCH
28.CHARLOTTE ROMFIA
O: DEAD SPARKY MARY EVAN
M: BLANCHE ROMFIA
CH: Fiala Roman, M: Mlezivová Soňa
V 1, Víťaz triedy

 

CHOVATELSKÁ SKUPINA
VY – MIA – Vykoukalová Miroslava 1. Miesto

MOJ MILÁČIK
ARIANA MAGNOLIA VELVET MALTES + Emka

TOP FAMILY
Mlezivová Soňa -Otec : PARIS Z NOVÉHO MÉSTA
Mama:CHARLOTE ROMFIA
Odchov:CHRISTOFER STAR MAGIC MALTESE

JUNIOR HANDLING
Valentová  



   

DUO SPRING SHOW -24.5.2015

 

ŠPECIÁLNA  VÝSTAVA / SPECIAL DOG SHOW
Posudzovateľ: Carole GARHOEFER , A

 
PSY / MALE

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class 

1.SINPHONY OF VENICE CASANOVA

O: HIDDEN VALLEY B SCORPION

M: SINPHONY OF VENICE LEILISH

CH:L.GiallombardoM:Chmelik Poyss Eveline

 V1, CAJC, JCC, VŠVJ

                                                         

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

2.KRISTALL VON DER LAWIES

O:WENDELIN VOR DER LAWIES

M:SINPHONY OF VENICE BITTER SUGAR

CH:L.Lansky Tieffenthal,M:Chmelik Poyss Eveline

V1, CAC, CC

                                                                                                                                            

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

3.ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN

 O: FERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP

M: RENNE ZELLWEGER MALTEA SUN

CH:Darnadyová Anna,M: Balcárková Jolana

V1, CAC, CC, VŠV, BOB

 

Trieda OSTRIHANÝCH

4. KENDRICK STAR MAGIC MALTESE              

O: LEANDER JINSVIL

M: VIVIENA Z NOVÉHO MĚSTA

CH + M: Mlezivová Soňa                          

V1, Najlepší ostrihaný pes

 

 

                                        FENY / FEMALES 

 Trieda ŠTENIAT / BABY Class

5.ZAZA WONDER OF LOVE

O: TA-JON´S NUNNA YER BEESWAX

M: INDIA WONDER OF LOVE

CH: Sankowski Thorsten, M: Chmelik Poyss Eveline

VN1, VŠV Baby, Best baby

 

 

Trieda DORAST / PUPPY Class

6.AMPLUA UH BABY YEAH

O: MALTANKO´S DEAL WITH THE DEVIL

M: GRACE IMAGE THRILLING DESIGN

CH:Kamrazeryté Ieva , M: Zlatovská Zuzana

VN1, VŠV Puppy, Best Puppy

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

7.ANABELL MARII STAR MAGIC MALTESE                                           

O: KENDRICK STAR MAGIC MALTESE

 M: HARPER Z ŚLASKIEGO RADLINA

CH : Mlezivová Soňa, M:Boráková Blanka 

V2


8.ARIANA MAGNOLIA VELVET MALTES

O: FELINI VON SARANSZKY

M: SUZY ULATH  INA JIMIDO

CH + M: Śpániková Daniela

V1, CAJC, JCC,VŠVJ, Primus Junior

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

 9.MALY KNIAŹE I PARIS CARMEN RUSSO

 O: AZARRO´S FENDI

 M: LOVELY LILIEN STAR MAGIC MALTESE

 CH:Smyk Monika, M::Mlezivová Soňa

 V1, CAC. CC

                                                       

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

10.GRACE DU CLOS DES TROIS RIVERES

O: TWINKLE ICON OF WHITE STAR

M: LORA´S DREAM OF WHITE ELLA

CH:Pellerin Valerie, M: Míčová Monika

Nedostavila sa

 

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

11.COCO CHANEL MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORUSSI

M: HIDDEN VALLEY Y BEYONCE

CH + M: Darnadyová Anna  

V1, CAC, CC, VŠV, BOS

 

                                                                                                                                                                             


SPECIAL CUP    

 Posudzovateľ: Peter ŠARANSKÝ, SK

 

 PSY / MALES

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class 

1.SINPHONY OF VENICE CASANOVA

O: HIDDEN VALLEY B SCORPION

M: SINPHONY OF VENICE LEILISH

CH:L.GiallombardoM:Chmelik Poyss Eveline

V1, JCC, Najlepší mladý pes                                                                                                                                                                                                 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

2.KRISTALL VON DER LAWIES

O:WENDELIN VOR DER LAWIES

M:SINPHONY OF VENICE BITTER SUGAR

CH:L.Lansky Tieffenthal,M:Chmelik Poyss Eveline

V1, CC, Najlepší pes, BOS

 

Trieda OSTRIHANÝCH

3. FELINI VON SARANSZKY

O: BEST BUDDY FORUSSI

M: JASMIN PRI STAREJ HRÁDZI

CH:Šaranský Peter, M: Špániková Daniela

V1, Víťaz ostrihaných

 

FENY / FEMALES 

 Trieda ŠTENIAT / BABY Class

4.ZAZA VONDER OF LOVE

O: TA-JON´S NUNNA YER BEESWAX

M: INDIA WONDER OF LOVE

CH: Sankowski Thorsten, M: Chmelik Poyss Eveline

VN 1 , Best Baby

 

Trieda DORAST / PUPPY Class

5.AMPLUA UH BABY YEAH

O: MALTANKO´S DEAL WITH THE DEVIL

M: GRACE IMAGE THRILLING DESIGN

CH:Kamrazeryté Ieva M: Zlatovská Zuzana

VN 1, Best Puppy

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

6.ANABELL MARII STAR MAGIC MALTESE                                         

O: KENDRICK STAR MAGIC MALTESE

M: HARPER Z ŚLASKIEGO RADLINA

CH : Mlezivová Soňa, M:Boráková Blanka 

V1, JCC, Najlepšia mladá suka, Primus Junior


7.ARIANA MAGNOLIA VELVET MALTES

 O: FELINI VON SARANSZKY

 M: SUZY ULATH  INA JIMIDO

 CH + M: Śpániková Daniela

  V2                                                                                                                                              

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

 8.MALY KNIAŹE I PARIS CARMEN RUSSO

 O: AZARRO´S FENDI

 M: LOVELY LILIEN STAR MAGIC MALTESE

 CH:Smyk Monika, M::Mlezivová Soňa

V1, CC Najlepšia suka, BOB

                                                      

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

9.ROSÉ GEMMA CREATION BIELY KORMORÁN

O: WHITE WORLD BOLD CREATION

M: GEMMA BIANKA BIELY KORMORÁN

CH+M: Picková Eva

V1, CC


Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

10.GRACE DU CLOS DES TROIS RIVERES

O: TWINKLE ICON OF WHITE STAR

M: LORA´S DREAM OF WHITE ELLA

CH:Pellerin Valerie, M: Míčová Monika

Nedostavila sa.