Novinky
Pozvánka na výstavy SKJ/UKK

Pozývame vás na zaujímavé kynologické akcie:   Kalendár výstav SKJ/UKK v roku 2019 VÝSTAVNÝ  KALENDÁR 2019     NITRA 3x MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV – 3x CACIB FCI 25.-27. 01. 2019 BRATISLAVA VICTORY SHOW, Šampión šampiónov - CAC 23.2.2019 BRATISLAVA SLOVENSKÁ ELITNÁ VÝSTAVA ŠTENIAT 23.2. 2019 BRATISLAVA NÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV...

viac
Nová internetová stránka

Spustili sme novú modernejšiu webovú stránku klubu. Veríme, že sa vám bude páčiť. príspevky zasielajte ktorémukoľvek členovi výboru klubu.

viac

Výsledky výstav SKMP 2017

Úvod Výstavy Výstavy SKMP 2017

DUO WINTER SHOWS - 18.11.2017   

 

ŠPECIÁLNA VÝSTAVA             

Posudzovateľ/judge: Tibor HAVELKA, Sk

PSY / MALE

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

1. KEVIN COSTNER MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORRUSI , M: NASTASJA KINSKI MALTEA SUN

CH + M: Darnadyová Anna

V1,CAC,CC

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

2. ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN

O: RERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP , M: RENÉE ZELLWEGER MALTEA SUN

CH: Darnadyová Anna, M:Balcárková Jolana

V1,CAC,CC,Víťaz špeciálnej výstavy, BOS

 

Trieda OSTRIHANÝCH

3. WILL YOU BE MY SWEET DEVIL

O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA , M. MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH: Justová Ivona, M: Poráziková Zuzana

VD1

 

FENY / FEMALES

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

4.WILD PRINCESS OF SWEET DEVIL

O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA , M. MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH + M: Justová Ivona

V1,CAC,CC 

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

5.ELLA OD BILE TLAPKY

O: CEDRIC OD BILE TLAPKY , M: BETTY OD BILE TLAPKY

CH: Míčová Monika, M: Vykoukalová Miloslava

VD2

 

6. UNDOUBTEDLY I´M YOUR SWEET DEVIL

O: OREGON WONDER OF LOVE , M: ROLLY- POLLY SWEET DEVIL

CH + M: Justová Ivona

V1

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

7.ARIANA MAGNOLIA VELVET MALTES

 O: FELINI VON SARANSZKY , M: SUZY ULATH INA JIMIDO

 CH + M: Špániková Daniela

V1,CAC,CC,Víťaz špeciálnej výstavy, BOB

 

8.CECILIE CURRY NAJOBA

O: ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN , M: NARCIS ALFRÉDO VY - MIA

CH + M: Balcárková Jolana

V2,res.CAC

 

Trieda OSTRIHANÝCH

9.JENNIFER LOPEZ MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORRUSI, M: HIDDEN VALLEY Y BEYONCE

CH + M: Darnadyová Anna

VD1

                                                         

                

SPECIAL CUP  

Posudzovateľ/judge:Dušan KURIŠ, SK      

 

 PSY / MALE

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

1. QVANTUM OF LOVE Z NOVÉHO MÉSTA

O: TI AMO SWEET DEVIL, M: HOLLY Z NOVÉHO MÉSTA

CH: Kýnzlová Monika, M: Heiss Dagmar

D1

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

2. KEVIN COSTNER MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORRUSI , M: NASTASJA KINSKI MALTEA SUN

CH + M: Darnadyová Anna

V1,CC,Víťaz triedy, Best male, Víťaz Special Cup, BOS

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

3. ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN

O: RERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP , M: RENÉE ZELLWEGER MALTEA SUN

CH: Darnadyová Anna, M:Balcárková Jolana

V+,CC,Víťaz tiredy

 

Trieda VÍŤAZOV

4. NEO THE ONE ZBENVAK

O:WHITE WORLD BOLD CREATION , M: KISS ME ZBENVAK

CH:.Benešová Zdena, M:Valentová Ida

VD1

 

Trieda OSTRIHANÝCH

5. WILL YOU BE MY SWEET DEVIL

O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA , M. MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH: Justová Ivona, M: Poráziková Zuzana

VD1   

 

FENY / FEMALES

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

6. WILD DREAM OF SWEET DEVIL

O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA , M. MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH + M: Justová Ivona

V1,CC,Víťaz triedy

 

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

7. ELLA OD BÍLE TLAPKY

O: CEDRIC OD BÍLE TLAPKY , M: BETTY OD BÍLE TLAPKY

CH: Míčová Monika, M: Urbanová Jiřina

V2

 

8. UNDOUBTEDLY I´M YOUR SWEET DEVIL

O: OREGON WONDER OF LOVE , M: ROLLY- POLLY SWEET DEVIL

CH + M: Justová Ivona

 V1,CC,Víťaz triedy

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

9. CECILIE CURRY NAJOBA

O: ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN , M: NARCIS ALFRÉDO VY - MIA

CH + M: Balcárková Jolana

V1,CC,Víťaz triedy

 

Trieda VÍŤAZOV

10.ARIANA MAGNOLIA VELVET MALTES

O: FELINI VON SARANSZKY , M: SUZY ULATH INA JIMIDO

CH + M: Špániková Daniela

V1,CC,Víťaz triedy, Best female, Víťaz Special Cup, BOB

 

 

Trieda OSTRIHANÝCH

11.JENNIFER LOPEZ MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORRUSI, M: HIDDEN VALLEY Y BEYONCE

CH + M: Darnadyová Anna

VD1,Najlepší ostrihaný jedinec

 

12.MELANI Z FAKPOLU

O: PASSION TRENDI Z FAKPOLU , M: HILL OF BLUEBERRY´S CRYSTAL

CH: Ponitka H&Ž, M: Bajčiová Kristína

Nenastúpila


DUO SPRING SHOWS - 14.5.2017  


Klubová výstava 

Posudzovateľ /judge:  PAOLO LOVAGLIO , I    

PSY / MALE

Trieda ŠTENIAT / MINOR PUPPY Class

1. QUITE AMAZING BOY Z NOVÉHO MÉSTA

O: TI AMO SWEET DEVIL

M: HOLLY Z NOVÉHO MĚSTA

CH + M: Kynzlová Monika

VN1, Best Minor Puppy

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

2. KEVIN COSTNER MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORRUSI

M: NASTASJA KINSKI MALTEA SUN

CH + M: Darnadyová Anna

V1, CAJC, JCC, Primus Junior

 

3. LAURENT OLIVIER MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORUSSI

M: COCO CHANEL MALTEA SUN

CH: Darnadyová Anna, M: Canakyová Aneta

VD3

 

4. VINO NOBILE BIELY KORMORÁN

O: BARON OF ANGELA WHITE

M: MERIVA BIELY KORMORÁN

CH + M : Picková Eva

VD2

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

5. CREDO EXPERTO LEGENDARY

O: MINA´S JOYPIA CAMELIAN AGATE

M: CREDO EXPERTO MARILYN MONROE

CH: PomerantsevaOlga,M: Poláková Magda

V1, CAC, CC


Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

6. ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN

O: RERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP

M: RENÉE ZELLWEGER MALTEA SUN

CH: Darnadyová Anna, M:Balcárková Jolana

V2, Res.CAC

 

7. CINECITTA´LUCAS BLACK

O: EUPHORIA´S LEAVING ON A JET PLANE

M: CINECITTA´NATIONAL SECURITY

CH: Prosperi Franco, M: Grof Szilvia

V1, CAC, CC, Best male KV, BOB

 FENY / FEMALES

Trieda DORAST / PUPPY Class

8. ORIS TESSA Z NOVÉHO MÉSTA

O: L-OVER DOSE OF MARQUESS

M: TESSA OF GOLDEN LADY

CH + M: Kýnzlová Monika

VN1, Best Puppy

  

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

9. HOPELESSLY IN LOVE CANINE PLEASURE

O: ELKETE´S SHOW AMORE MIO

M: MIDIS SWEET GYPSY ROSE

CH + M: Duchoňová Kamila

V1, CAJC, JCC

         

10.MORI COCO VY-MIA

O: ALFRÉDO ZE ZLATKOVA

M: AMI MARK VY-MIA

CH + M: Vykoukalová Miloslava

V2

 

11.VIOLET SPARKLING STAR BIELY KORMORÁN

O: BARON OF ANGELA WHITE

M: MERIVA BIELY KORMORÁN

CH + M: Picková Eva

V3

 

 Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

 12.BRINKY VELVET MALTES

 O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA

 M: SUZY ULATH INA JIMIDO

 CH + M: Špániková Daniela

 V2, Res.CAC

 

13.CECILIE CURRY NAJOBA

O: ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN

M: NARCIS ALFRÉDO VY - MIA

CH + M: Balcárková Jolana

V1, CAC, CC

 

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

14.FATIMA EASY MARK VY - MIA

O: MARK OREGON INA JIMIDO

M:DEBORA ELIOT INA JIMIDO

CH + M: Vykoukalová Miloslava

VD1

 

15.IANTHE Z NOVÉHO MÉSTA

O: SIMPLY WHITE OF GOLDEN LADY

M: BRAELYN Z NOVÉHO MÉSTA

CH: Kynzlová Monika, M: Zabadal Martin

D2

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

16.ARIANA MAGNOLIA VELVET MALTES

O: FELINI VON SARANSZKY

M: SUZY ULATH  INA JIMIDO

CH + M: Śpániková Daniela

V1, CAC, CC, Best Female KV, BOS

 

Trieda OSTRIHANÝCH

17.MELANI Z FAKPOLU

O: PASSION TRENDI Z FAKPOLU

M: HILL OF BLUEBERRY´S CRYSTAL

CH: Ponitka H&Ž, M: Bajčiová Kristína

D1

 

Trieda ČESTNÁ / HONOUR Class

18.AMI MARK VY - MIA

O: MARK OREGON INA JIMIDO

M: HEIDY ZANNY VY - MIA

CH + M: Vykoukalová Miloslava

V1, Best Honour cl.

 

 

CLUB CUP

Posudzovateľ/Judge:  Viera Vítková, SR      

 

PSY / MALES

 

Trieda ŠTENIAT / MINOR PUPPY Class

1. QUITE AMAZING BOY Z NOVÉHO MÉSTA

O: TI AMO SWEET DEVIL , M: HOLLY Z NOVÉHO MĚSTA

CH + M: Kynzlová Monika

VN1, VT, Best Minor Puppy

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

2. KEVIN COSTNER MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORRUSI , M: NASTASJA KINSKI MALTEA SUN

CH + M: Darnadyová Anna

V1, JCC, VT,Víťaz CCJ-pes

 

3. LAURENT OLIVIER MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORUSSI , M: COCO CHANEL MALTEA SUN

CH: Darnadyová Anna, M: Canakyová Aneta

D3

 

4. VINO NOBILE BIELY KORMORÁN

O: BARON OF ANGELA WHITE , M: MERIVA BIELY KORMORÁN

CH + M : Picková Eva

VD2

 

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

5. TI AMO SWEET DEVIL

O: JACQUES MALTEZZI ,M: MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH + M: .Justová Ivona

V1, CC, VT, Best Male/ Víťaz CC-pes, BOS

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

6. ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN

O: RERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP , M: RENÉE ZELLWEGER MALTEA SUN

CH: Darnadyová Anna, M:Balcárková Jolana

V1, CC, VT

 

7. Omylom zapísané

 

FENY / FEMALES

 

Trieda DORAST / PUPPY Class

8. ORIS TESSA Z NOVÉHO MÉSTA

O: L-OVER DOSE OF MARQUESS , M: TESSA OF GOLDEN LADY

CH + M: Kýnzlová Monika

VN1, VT, Best Puppy

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class          

9. MORI COCO VY-MIA

O: ALFRÉDO ZE ZLATKOVA , M: AMI MARK VY-MIA

CH + M: Vykoukalová Miloslava

V2

 

10.WILD PRINCESS OF SWEET DEVIL

O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA , M. MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH + M: Justová Ivona+Sabová Dorothy

V1, JCC, VT, Víťaz CCJ-fena, Primus Junior, BOB

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

11.BRINKY VELVET MALTES

O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA , M: SUZY ULATH INA JIMIDO

CH + M: Špániková Daniela

V1, JCC, VT, Best Female/ Víťaz CC- fena

 

12.CECILIE CURRY NAJOBA

O: ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN , M: NARCIS ALFRÉDO VY - MIA

CH + M: Balcárková Jolana

 V2

 

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

13.FATIMA EASY MARK VY - MIA

O: MARK OREGON INA JIMIDO , M:DEBORA ELIOT INA JIMIDO

CH + M: Vykoukalová Miloslava

VD1

 

14.IANTHE Z NOVÉHO MÉSTA

O: SIMPLY WHITE OF GOLDEN LADY , M: BRAELYN Z NOVÉHO MÉSTA

CH: Kynzlová Monika, M: Zabadal Martin

VD2

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

17.AMI MARK VY - MIA

O: MARK OREGON INA JIMIDO , M: HEIDY ZANNY VY - MIA

CH + M: Vykoukalová Miloslava

V1, CC, VT,

 

Trieda ČESTNÁ / HONOR Class

15.ARIANA MAGNOLIA VELVET MALTES

O: FELINI VON SARANSZKY , M: SUZY ULATH  INA JIMIDO

CH + M: Śpániková Daniela

V1, VT, Best Honour cl.

 

Trieda OSTRIHANÝCH

16.MELANI Z FAKPOLU

O: PASSION TRENDI Z FAKPOLU , M: HILL OF BLUEBERRY´S CRYSTAL

CH: Ponitka H&Ž, M: Bajčiová Kristína

VD