Novinky
Pozvánka na výstavy SKJ/UKK

Pozývame vás na zaujímavé kynologické akcie: Kalendár výstav SKJ/UKK v roku 2018                        

viac
Nová internetová stránka

Spustili sme novú modernejšiu webovú stránku klubu. Veríme, že sa vám bude páčiť. príspevky zasielajte ktorémukoľvek členovi výboru klubu.

viac

Výstavy SKMP 2016

Úvod Výstavy Výstavy SKMP 2016

ŠPECIÁLNA VÝSTAVA / SPECIAL CUP - 20.11.2016  

 

ŠPECIÁLNA  VÝSTAVA   

Posudzovateľ: KROMEROVÁ Taťána, CZ

 

PSY / MALE

 

Trieda DORAST / PUPPY Class

1. VINO NOBILE BIELY KORMORÁN

O: BARON OF ANGELA WHITE

M: MERIVA BIELY KORMORÁN

CH + M : Picková Eva

VN1,BEST PUPPY

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

2. KEVIN COSTNER MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORRUSI

M: NASTASJA KINSKI MALTEA SUN

CH + M: Darnadyová Anna

V1,CAJC, JCC,


Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

3. TI AMO SWEET DEVIL

O: JACQUES MALTEZZI

M: MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH + M: .Justová Ivona + Sabová Dorothy

V1, CAC, CC, VÍŤAZ ŠPECIÁLNEJ VÝSTAVY

 

Trieda OTVORENÁ/ OPEN Class

4. ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN

O: FERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP

M: RENÉE ZELWEGER MALTEA SUN

CH:Darnadyová Anna, M:Balcárková Jolana

V1, CAC, CC


Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

5. COLIN FARELL MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORUSSI

M: HIDDEN VALLEY Y BEYONCE

CH:Darnadyová Anna, M:Mlezivová Soňa

V1, CAC, CC


Trieda VETERÁNOV / VETERAN Class

6. CHRISTOFER STAR MAGIC MALTESE

O: PARIS Z NOVÉHO MĚSTA

M: CHARLOTE ROMFIA

CH + M:Mlezivová Soňa

V1,BEST VETERÁN, BOB


FENY / FEMALES

 

Trieda ŠTENIAT / MINOR PUPPY Class

7 . MORI COCO VY -MIA

O: ALFREDO ZE ZLATKOVA

M. AMI MARK VY - MIA

CH + M:Vykoukalová Miroslava

N


Trieda DORAST /  PUPPY Class

8. WILD PRINCESS OF SWEET DEVIL

O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA

M. MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH + M: Justová Ivona+Sabová Dorothy

VN1


Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

9. BRINKY VELVET MALTES

O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA

M: SUZY ULATH INA JIMIDO

CH + M: Špániková Daniela

V2

 

10.BRESLAVA VELVET MALTES

O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA

M: SUZY ULATH INA JIMIDO

CH + M: Špániková Daniela

V4


11.CECILIE CURRY NAJOBA

O: ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN

M: NARCIS ALFRÉDO VY-MIA

CH + M: Balcárková Jolana

V1,CAJC,JCC,Víťaz špeciálnej výstavy Junior, BOJ

 

12.IANTHE Z NOVÉHO MÉSTA

O: SIMPLY WHITE OF GOLDEN LADY

M: BRAELYN Z NOVÉHO MÉSTA

CH: Kynzlová Monika, M: Zabadal

V


13.MINUŚKA PLEASURE OF FRIENDSHIP

O: MEFISTO PLEASURE OF FRIENDSHIP

M: Q-´TULDA PLEASURE OF FRIENDSHIP

CH: Poláková Magda, M: Strelová Katarína

V3


Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

14.UNDOUBTEDLY I´M YOUR SWEET DEVIL

O: OREGON WONDER OF LOVE

M: ROLLY-POLLY SWEET DEVIL

CH + M: Justová Ivona + Sabová Dorothy

V1,CAC, CC,


Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

15.FATIMA EASY MARK VY-MIA

O: MARK OREGON INA JIMIDO

M: DEBORA ELIOT INA JIMIDO

CH + M: Vykoukalová Miroslava

V2, res.CAC


16.GIZELL VIVIENNE STAR MAGIC MALTESE

O: COLLIN FARELL MALTEA SUN

M: VIVIENNE Z NOVÉHO MÉSTA

CH + M: Mlezivová Soňa

V1, CAC, CC


Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

17.ARIANA MAGNOLIA VELVET MALTES

O: FELINI VON SARANSZKY

M: SUZY ULATH  INA JIMIDO

CH + M: Śpániková Daniela

V1, CAC, CC, Víťaz špeciálnej výstavy, BOS

 

 

SPECIAL  CUP  

Posudzovateľ: DARNADYOVÁ Anna, SK


PSY / MALE

 

Trieda DORAST / PUPPY Class

1. VINO NOBILE BIELY KORMORÁN

O: BARON OF ANGELA WHITE

M: MERIVA BIELY KORMORÁN

CH + M : Picková Eva

VN1,Víťaz triedy,BEST PUPPY


Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

2. TI AMO SWEET DEVIL

O: JACQUES MALTEZZI

M: MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH + M: .Justová Ivona + Sabová Dorothy

V1, CC, Víťaz triedy,VÍŤAZ SPECIAL CUP, BOS

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

3. ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN

O: FERRARI PLEASURE OF FRIENDSHIP

M: RENÉE ZELWEGER MALTEA SUN

CH:Darnadyová Anna, M:Balcárková JOLANA

V1, CC, Víťaz triedy


 

FENY / FEMALES

 

Trieda ŠTENIAT / MINOR PUPPY Class

4 . MORI COCO VY -MIA

O: ALFREDO ZE ZLATKOVA

M. AMI MARK VY - MIA

CH + M:Vykoukalová Miroslava

VN1, Víťaz triedy, BEST BABY


Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

5. BRINKY VELVET MALTES

O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA

M: SUZY ULATH INA JIMIDO

CH + M: Špániková Daniela

V1,  JCC, Víťaz triedy,VÍŤAZ SPECIAL CUP Junior, BOJ   


6. BRESLAVA VELVET MALTES

O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA

M: SUZY ULATH INA JIMIDO

CH + M: Špániková Daniela

V


7. CECILIE CURRY NAJOBA

O: ANTONIO BANDERAS MALTEA SUN

M: NARCIS ALFRÉDO VY-MIA

CH + M: Balcárková Jolana

V2

 

8. IANTHE Z NOVÉHO MÉSTA

O: SIMPLY WHITE OF GOLDEN LADY

M: BRAELYN Z NOVÉHO MÉSTA

CH: Kynzlová Monika, M: Zabadal

V3


9. MINUŚKA PLEASURE OF FRIENDSHIP

O: MEFISTO PLEASURE OF FRIENDSHIP

M: Q-´TULDA PLEASURE OF FRIENDSHIP

CH: Poláková Magda, M: Strelová Katarína

V4


Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

10.UNDOUBTEDLY I´M YOUR SWEET DEVIL

O: OREGON WONDER OF LOVE

M: ROLLY-POLLY SWEET DEVIL

CH + M: Justová Ivona + Sabová Dorothy

V1, CC, Víťaz triedy, VÍŤAZ SPECIAL CUP, BOB


Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

11.FATIMA EASY MARK VY-MIA

O: MARK OREGON INA JIMIDO

M: DEBORA ELIOT INA JIMIDO

CH + M: Vykoukalová Miroslava

V1,  CC, Víťaz triedy

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

12.ARIANA MAGNOLIA VELVET MALTES

O: FELINI VON SARANSZKY

M: SUZY ULATH  INA JIMIDO

CH + M: Śpániková Daniela

V1, CC, Víťaz triedy



JUBILEJNÁ VÝSTAVA - 29.8.2016    

 

JUBILEJNÁ  VÝSTAVA    

Posudzovateľ: MATYÁŠ Jaroslav, SK

 

 PSY / MALE

 

Trieda ŠTENIAT / MINOR PUPPY Class

1. VINO NOBLE BIELY KORMORÁN

O: BARON OF ANGELA WHITE

M: MERIVA BIELY KORMORÁN

CH + M : Picková Eva

VN1,Víťaz triedy

 

Trieda DORAST / PUPPY Class

2. KEVIN COSTNER MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORRUSI

M: NASTASJA KINSKI MALTEA SUN

CH + M: Darnadyová Anna

VN1, Víťaz triedy

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

3. CREDO EXPERTO LEGENDARY

O: MINA´S JOYPIA CARNELIAN AGATE

M: CREDO EXPERTO MARILYN MONROE

CH : .Pomerantseva Olga, M: Poláková Magda

V1, CAJC, JCC, JVJ, BOJ

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

4. TI AMO SWEET DEVIL

O: JACQUES MALTEZZI

M: MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH + M: .Justová Ivona + Sabová Dorothy

V1, CAC, CC, JV, BOB

 

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

5. NEO THE ONE ZBENVAK

O:WHITE WORLD BOLD CREATION

M: KISS ME ZBENVAK

CH:.Benešová Zdena, M:Valentová Ida

VD1

 

FENY / FEMALES


Trieda ŠTENIAT / MINOR PUPPY Class

6. WILD PRINCESS OF SWEET DEVIL

O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA

M. MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH + M: Justová Ivona+Sabová Dorothy

VN1, Víťaz triedy, BEST BABY, Najlepší Slovenský odchovdo 9. mesiacov     

 

Trieda DORAST / PUPPY Class

7. MINUŚKA PLEASURE OF FRIENDSHIP

O: MEFISTO PLEASURE OF FRIENDSHIP

M: Q-´TULDA PLEASURE OF FRIENDSHIP

CH: Poláková Magda, M: Strelová Katarína

VN1, Víťaz triedy, BEST PUPPY

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

8. BRINKY VELVET MALTES

O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA

M: SUZY ULATH INA JIMIDO

CH + M: Špániková Daniela

V1, CAJC, JCC, JVJ

 

9. IANTHE Z NOVÉHO MÉSTA

O: SIMPLY WHITE OF GOLDEN LADY

M: BRAELYN Z NOVÉHO MÉSTA

CH: Kynzlová Monika, M: Zabadal

VD4

 

10.LUCINKA PLEASURE OF FRIENDSHIP

O: WHITE WORLD BOLD CREATION

M: ULDA ĆULDA PLEASURE OF FRIENDSHIP

CH + M: Poláková Magda

V2

 

11.UNDOUBTEDLY I´M YOUR SWEET DEVIL

O: OREGON WONDER OF LOVE

M: ROLLY-POLLY SWEET DEVIL

CH + M: Justová Ivona + Sabová Dorothy

V3

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

12.TOTALLY YOURS SWEET DEVIL

O: JACQUES MALTEZZI

M: MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH : .Justová Ivona, M: Justová + Sabová Dorothy

V1, CAC, CC                                

 

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

13.GIZELL VIVIENNE STAR MAGIC MALTESE

O: COLLIN FARELL MALTEA SUN

M: VIVIENNE Z NOVÉHO MÉSTA

CH + M: Mlezivová Soňa

V1, CAC, CC

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

14.ARIANA MAGNOLIA VELVET MALTES

O: FELINI VON SARANSZKY

M: SUZY ULATH  INA JIMIDO

CH + M: Śpániková Daniela

V1, CAC, CC, JV, BOS


Súťaže                                                                                                                                                       

Môj miláčik: Brinky Velvt Maltes + Emka Minarovičová

Top Family: Ariana Magnolia + Brinky / Velevt maltes

Naj. Pár: Totally yours + Ti amo / Sweet Devil




DUO SPRING SHOW - 22.5.2016   


KLUBOVÁ  VÝSTAVA       

Posudzovateľ: JANEKOVÁ Jana, SK

 

PSY / MALE

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class 

1. TI AMO SWEET DEVIL

O: JACQUES MALTEZZI

M: MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH : .Justová Ivona, M: Justová + Sabová Dorothy

V1, CAJC, JCC, KVJ -pes, PRIMUS JUNIOR

  

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

2. ELKETE ´S SHOW AMORE MIO

O: QUON MALTEZZI

M: SUNN DE LIONS´LUBAWA SWALLOW

CH: E.Gafurova, M: K.Duchoňová

V1, CAC, CC, KV- pes

 

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

3. NEO THE ONE ZBENVAK

O:WHITE WORLD BOLD CREATION

M: KISS ME ZBENVAK

CH:.Benešová Zdena, M:Valentová Ida

V1,CAC, CC,

 

Trieda VETERÁNOV / VETERAN Class

4. PARIS Z NOVÉHO MÉSTA         

O:ASTON GEMMA

M:ISSIS Z NOVÉHO MÉSTA

CH:.Kýnzlová Monika, M:Mlezivová Soňa 

V1, KV veterán, BEST Veterán, BOB


 

FENY / FEMALES 

     

Trieda DORAST / PUPPY Class

5. BRINKY VELVET MALTES

O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA

M: SUZY ULATH INA JIMIDO

CH +M: Špániková Daniela

VN1, KV- puppy, BEST Puppy

 

6. IANTHE Z NOVÉHO MÉSTA

O: SIMPLY WHITE OF GOLDEN LADY

M: BRAELYN Z NOVÉHO MÉSTA

CH: Kynzlová Monika, M: Zabadal

VN2

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

7. TOTALLY YOURS SWEET DEVIL

O: JACQUES MALTEZZI

M: MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH : .Justová Ivona, M: Justová + Sabová Dorothy

V1, CAJC, JCC, KVJ- suka

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

8.FATIMA EASY MARK VY – MIA

O: MARK OREGON INA JIMIDO

M: DEBORA ELIOT INA JIMIDO

CH + M: Vykoukalová Miloslava

V1, CAC, CC

                                                       

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

9. ARIANA MAGNOLIA VELVET MALTES

O: FELINI VON SARANSZKY

M: SUZY ULATH  INA JIMIDO

CH + M: Śpániková Daniela

V1, CAC, CC, KV- suka, BOS

 

10.MALY KSIAŹE I PARIS CARMEN RUSSO
O: AZARRO´S FENDI
M: LOVELY LILIEN STAR MAGIC MALTESE
CH:Smyk Monika, M::Mlezivová Soňa

V2,res.CAC


Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

11.VANILKA–ĆULDA PLEASURE OF FRIENDSHIP           

O: L-OVER DOSE OF MARQUESS

M: EFULDA-ĆULDA PLEASURE OF FRIENDSHIP

CH + M: Poláková Magda

V1, CAC, CC

 

 Trieda ČESTNÁ / HONOUR Class

12.EMA ALFRÉDO VY-MIA

O: ALFRÉDO ZE ZLATKOVA

M: FELICITAS WINNER INA JIMIDO

CH + M: Vykoukalová Miroslava

V1, Best honour cl.

 

 SÚŤAŽE:                                                                                                                                                                        

Môj miláčik: Brinky Velvt Maltes + Emka Minarovičová

Top Family: Ariana Magnolia + Brinky / Velevt maltes

Naj. Pár: Totally yours + Ti amo / Sweet Devil



CLUB  CUP    

Posudzovateľ: KURIŠ Dušan, SK 

 

PSY / MALE

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

1. TI AMO SWEET DEVIL

O: JACQUES MALTEZZI

M: MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH : .Justová Ivona, M: Justová + Sabová Dorothy

V1, JCC, VT, VCCJ, PRIMUS JUNIOR

 

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

2. NEO THE ONE ZBENVAK

O:WHITE WORLD BOLD CREATION

M: KISS ME ZBENVAK

CH:.Benešová Zdena, M:Valentová Ida

V1, CC, VT, VCC-pes

 

Trieda VETERÁNOV / VETERAN Class

3. PARIS Z NOVÉHO MÉSTA         

O:ASTON GEMMA

M:ISSIS Z NOVÉHO MÉSTA

CH:.Kýnzlová Monika, M:Mlezivová Soňa 

V1, VT, BEST Veterán, BOS

 

FENY / FEMALES 

 

Trieda DORAST / PUPPY Class

4. BRINKY VELVET MALTES

O: HUNTER Z NOVÉHO MÉSTA

M: SUZY ULATH INA JIMIDO

CH +M: Špániková Daniela

VN2

 

5. IANTHE Z NOVÉHO MÉSTA

O: SIMPLY WHITE OF GOLDEN LADY

M: BRAELYN Z NOVÉHO MÉSTA

CH: Kynzlová Monika, M: Zabadal

VN1 ,VT, VCC-Puppy,  BEST PUPPY

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

6. TOTALLY YOURS SWEET DEVIL

O: JACQUES MALTEZZI

M: MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH : .Justová Ivona, M: Justová + Sabová Dorothy

V1, JCC, VT, VCCJ-suka

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

7.FATIMA EASY MARK VY – MIA

O: MARK OREGON INA JIMIDO

M: DEBORA ELIOT INA JIMIDO

CH + M: Vykoukalová Miloslava

V1, VT

                                                     

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

8. ARIANA MAGNOLIA VELVET MALTES

O: FELINI VON SARANSZKY

M: SUZY ULATH  INA JIMIDO

CH + M: Śpániková Daniela

V1, CC, VT,VCC-suka, BOB

 

9. MALY KSIAŹE I PARIS CARMEN RUSSO
O: AZARRO´S FENDI
M: LOVELY LILIEN STAR MAGIC MALTESE
CH:Smyk Monika, M::Mlezivová Soňa

V2

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

10.VANILKA–ĆULDA PLEASURE OF FRIENDSHIP           

O: L-OVER DOSE OF MARQUESS

M: EFULDA-ĆULDA PLEASURE OF FRIENDSHIP

CH + M: Poláková Magda

V1, CC, VT

 

Trieda ČESTNÁ / HONOUR Class

11.EMA ALFRÉDO VY-MIA

O: ALFRÉDO ZE ZLATKOVA

M: FELICITAS WINNER INA JIMIDO

CH+M : Vykokukalová Miroslava

V1, VT, BEST honor cl