Novinky
Pozvánka na výstavy SKJ/UKK

Pozývame vás na zaujímavé kynologické akcie: Kalendár výstav SKJ/UKK v roku 2018                        

viac
Nová internetová stránka

Spustili sme novú modernejšiu webovú stránku klubu. Veríme, že sa vám bude páčiť. príspevky zasielajte ktorémukoľvek členovi výboru klubu.

viac

Výsledky

Úvod Výstavy Výstavy SKMP 2014

2014

 

DUO WINTER SHOW - 9.11.2014             

 

ŠPECIÁLNA VÝSTAVA / SPECIAL DOG SHOW      

 Posudzovateľ: Dušan Kuriš, SK

                                        

 

PSY / MALE

 Trieda ŠTENIAT / BABY Class

 1.SINPHONY OF VENICE CASANOVA

O: HIDDEN VALLEY B SCORPION

M: SINPHONY OF VENICE LEILISH

CH:L.GiallombardoM:Chmelik Poyss Eveline

VN1, Víťaz triedy,VŠV Puppy

 

Trieda DORAST / PUPPY Class 

2.GUY RITCHIE MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORRUSI

M: NASTASJA KINSKI MALTEA SUN

CH + M:Darnadyová Anna

 VN2

 

 3.ROWDY LA COMPAGNIE D´LES AMIES

 O: DIVINE ANGEL BEST GUY

 M: ANGELINA JOLIE MALTEA SUN

 CH + M: Šlosáriková Dominika

 VN1, Víťaz triedy, VŠV Puppy

 

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

 4. RESPECT ME I AM SWEET DEVIL   

 O: HUNTER Z NOVÉHO MĚSTA

 M: MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH: Justová Ivona, M:Mauréry Peter 

 V1, CAJC,JCC, Víťaz triedy, VŠVM                                                     

 

 

 Trieda STREDNÁ / INTERMEDIA Class

5.KRISTALL VON DER LAWIES

O:WENDELIN VOR DER LAWIES

M:SINPHONY OF VENICE BITTER SUGAR

CH:L.Lansky Tieffenthal,M:Chmelik Poyss Eveline

V1, CAC. CC, Víťaz triedy       

                                                                                                                                          

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

 6.CHRISTOFER STAR MAGIC MALTESE

 O: PARIS Z NOVÉHO MÉSTA

 M: CHARLOTTE ROMFIA

 CH + M: Mlezivová Soňa

 V1, CAC, CC, Víťaz triedy, VŠV, BOB

 

                                                                                                                  

Trieda VETERÁNOV / VETERAN Class

 7. ALFRÉDO ZE ZLATKOVA

 O: ENGIE Z KRAJE MLH

 M: DAFFY LADY Z HRADU CRABŠTEJNA

 CH: Štěpánková Iveta , M: Vykoukalová Miloslava 

 V1, Víťaz triedy, VŠV Veterán

 

 

 

  FENY / FEMALES           

 Trieda ŠTENIAT / BABY Class 

 8.ZUZANNE STAR MAGIC MALTESE

 O: KENDRIC STAR MAGIC MALTESE

 M: BEAUTIFUL BIANKA DIMETRODON

 CH:Mlezivová Soňa M: Studýnková Nela

 VN1, Víťaz triedy

 

 

 Trieda DORAST / PUPPY Class

 9.GRACE KELLY MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORRUSI

M:NASTASJA KINSKI MALTEA SUN

CH + M:Darnadyová Anna

 VN1, Víťaz triedy

 

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

10.D´CARMEN RUSSO-MALY KSIAŽE I PARIS

O:AZZARO´S FENDI

M:LOVELY LILIEN STAR MAGIC MALTESE

CH:Smyk Monika M: Mlezivová Soňa

V1, CAJC, JCC, Víťaz triedy, VŠVJ, Primus Junior

                                                                                                                                              

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

 11.COCO CHANEL MALTEA SUN

 O: BEST BUDDY FORUSSI

 M: HIDDEN VALLEY Y BEYONCE

 CH + M: Darnadyová Anna

 V1, CAC, CC,  Víťaz triedy    

                                                      

 

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

 12. STARS OF HEAVEN OBSESSION

 O: STARS OF HEAVEN EL NINJA OF NAGOYA

M: STARS OF HEAVEN C.S.I.PATTAYA

 CH +  M: Spiess Yvonne + Werner

 V1, CAC, CC, Víťaz triedy

 

 

 13.  ZAIRA  NARA MALTEA SUN

 O: ELKETE´S SHOW CHAMPY

 M: NASTASJA KINSKI MALTEA SUN

 CH:Darnadyová Anna,M: Šlosáriková Dominika

 V2. Res.CAC

 

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

 14. STARS OF HEAVEN EASY BELLE                                                   

 O: FUNNY LADIES WHITE MAGIC 

 M: FUNNY LADIES ROSALIE

 CH + M: Spiess Yvonne + Werner

 V2, res.CAC

 

 

15.VICTORIA PRINCIPAL MALTEA SUN                                                

 O: BEST BUDDY FORUSSI

 M: NAOMI CAMBELL MALTEA SUN

CH: Ing. Darnadyová Anna , M: Jakušová  Lubica

 V1, CAC, CC, Víťaz triedy, VŠV, BOS

 

 

Trieda ČESTNÁ / HONOUR Class

 16. GRACE DU CLOS DES TROIS RIVERES

 O: TWINKLE ICON OF WHITE STAR

M: LORA´S DREAM OF WHITE ELLA

CH:Pellerin Valerie, M: Míčová Monika

V1, Víťaz triedy, VŠV Honour cl.


 

DERBY KLUBOVÁ VÝSTAVA / DERBY CLUB  DOG SHOW      

 

Posudzovateľ: DARINA TOKOLYOVÁ, SK

 

 

                                      

PSY / MALES

 

Trieda ŠTENIAT / BABY Class

 

1.SINPHONY OF VENICE CASANOVA    

 

O: HIDDEN VALLEY B SCORPION

 

M: SINPHONY OF VENICE LEILISH

 

CH:L.GiallombardoM:Chmelik Poyss Eveline

 

VN1, Víťaz triedy, Best Baby

 

 

 

 

 

Trieda DORAST / PUPPY Class

 

2.GUY RITCHIE MALTEA SUN

 

O: BEST BUDDY FORRUSI

 

M: NASTASJA KINSKI MALTEA SUN

 

CH + M:Darnadyová Anna

 

VN2

 

 

 

3.ROWDY LA COMPAGNIE D´LES AMIES

 

O: DIVINE ANGEL BEST GUY

 

M: ANGELINA JOLIE MALTEA SUN

 

CH + M: Šlosáriková Dominika

 

VN1, Víťaz triedy, DKV Puppy

 

 

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

 

4. RESPECT ME I AM SWEET DEVIL   

 

O: HUNTER Z NOVÉHO MĚSTA

 

M: MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

 

CH: Justová Ivona, M:Maurérová Martina  

 

V1, JCC, Víťaz triedy,  DKVJ, Primus Junior

 

 

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIA Class

 

5.KRISTALL VON DER LAWIES

 

O:WENDELIN VOR DER LAWIES

 

M:SINPHONY OF VENICE BITTER SUGAR

 

CH:L.Lansky Tieffenthal,M:Chmelik Poyss Eveline

 

V1, CC, Víťaz triedy       

 

                                                                                                                                              

 

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

 

6.CHRISTOFER STAR MAGIC MALTESE

 

O: PARIS Z NOVÉHO MÉSTA

 

M: CHARLOTTE ROMFIA

 

CH+M: Mlezivová Soňa

 

V1, CC, Víťaz triedy, Víťaz DKV, BOB

 

 

 

                                                                                                                  

 

Trieda VETERÁNOV / VETERAN Class

 

7. ALFRÉDO ZE ZLATKOVA

 

O: ENGIE Z KRAJE MLH

 

M: DAFFY LADY Z HRADU CRABŠTEJNA

 

CH: Štěpánková Iveta , M: Vykoukalová Miloslava 

 

V1, Víťaz triedy, Best Veteran

 

 

 

   

 

 

 

FENY / FEMALES 

 

Trieda ŠTENIAT / MINOR PUPPY Class 

 

8.ZUZANNE STAR MAGIC MALTESE

 

O: KENDRIC STAR MAGIC MALTESE

 

M: BEAUTIFUL BIANKA DIMETRODON

 

CH:Mlezivová Soňa M: Studýnková Nela

 

VN1, Víťaz triedy

 

 

 

Trieda DORAST / PUPPY Class

 

9.GRACE KELLY MALTEA SUN

 

O: BEST BUDDY FORRUSI

 

M: NASTASJA KINSKI MALTEA SUN

 

CH + M:Darnadyová Anna

 

VN1, Víťaz triedy

 

 

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

 

10. ROLLY- POLLY SWEET DEVIL   

 

 O: HUNTER Z NOVÉHO MĚSTA

 

 M: MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

 

 CH+M:: Justová Ivona,     

 

V1, JCC, Víťaz triedy, DKVJ

 

 

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

 

11.COCO CHANEL MALTEA SUN

 

 O: BEST BUDDY FORUSSI

 

 M: HIDDEN VALLEY Y BEYONCE

 

 CH + M: Darnadyová Anna  

 

V1, CC, Víťaz triedy  

 

     

 

                                                       

 

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

 

12. STARS OF HEAVEN OBSESSION

 

O: STARS OF HEAVEN EL NINJA OF NAGOYA

 

M: STARS OF HEAVEN C.S.I.PATTAYA

 

CH +  M: Spiess Yvonne + Werner 

 

V1, CC, Víťsz triedy

 

 

 

13.  ZAIRA NARA MALTEA SUN

 

 O: ELKETE´S SHOW CHAMPY

 

 M: NASTASJA KINSKI MALTEA SUN

 

 CH:Darnadyová Anna,M: Šlosáriková Dominika

 

V2

 

 

 

 

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

 

14. STARS OF HEAVEN EASY BELLE                                                    

 

 O: FUNNY LADIES WHITE MAGIC 

 

 M: FUNNY LADIES ROSALIE

 

 CH + M: Spiess Yvonne + Werner 

 

V2

 

 

 

 15.VICTORIA PRINCIPAL MALTEA SUN                                                 

 

 O: BEST BUDDY FORUSSI

 

 M: NAOMI CAMBELL MALTEA SUN

 

 CH: Darnadyová Anna , M: Jakušová  Lubica

 

V1, CC, Víťaz triedy, DKV, BOS

 

 

 

 

 

Trieda ČESTNÁ / HONOUR Class

 

16. GRACE DU CLOS DES TROIS RIVERES

 

O: TWINKLE ICON OF WHITE STAR

 

M: LORA´S DREAM OF WHITE ELLA

 

CH:Pellerin Valerie, M: Míčová Monika   

 

 V1, Víťaz triedy, Best Honour cl.





DUO SUMMER SHOW - 10.5.2014


ŠPECIÁLNA KLUBOVÁ VÝSTAVA/ SPECIAL CLUB SHOW

Posudzovateľ: KARLO BALA, Srb

 

 PSY / MALES

Trieda ŠTENIAT / BABY Class

1.RESPECT ME I AM SWEET DEVIL

O: HUNTER Z NOVÉHO MĚSTA

M: MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH: Justová Ivona , M: Darnadyová Anna 

VN1, víť.triedy šteniat – pes, ŠK víťaz-BABY

 

Trieda DORAST / PUPPY Class

2.SORENTO SINGLETON BIELY KORMORÁN

O: OTTONEL DIAMOND BIELY KORMORÁN

M: MERIVA BIELY KORMORÁN

CH+M: Picková Eva

VN1, víť.triedy dorast,

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class  

3. BUSY BEING FABULOUS CHARMING ELITE

O: MALTANKO´S SECRET AFFAIR

M: WHITE WORLD CYBER LOVE

CH+M: Kobrle Lenka  

V1,  CAJC, JCC, víťaz tr.mladých-pes, ŠK víťaz JUNIOR, BOB-JUNIOR                                                           

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

4. COLLIN FARELL MALTEA SUN                        

O: BEST BUDDY FORRUSI

M: HIDDEN VALLEY Y BEYONCE

CH: Darnadyová Anna, M: Mlezivová Soňa

 V1, CAC, CC, víťaz tr. strednej-pes, ŠK víťaz-pes.

 

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

5. L-OVER DOSE OF MARAQUESS

O: SHINE MORE´S ORIENT EXPRESS TO MARAQUESS

M: SINPHONY OF VENICE SHEYLA

CH+M: Duchoňová Kamila

V1, CAC,CC, víťaz tr. otvorenej-pes

                                                                                                                                            

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

6. SO SPECIAL DIAMOND SHINE

O: DELCOST DESIGN BY MARC

M: PLEASURABLE MOMENTS OF MARQUESS

CH+M: Rubčič Alisa

V1, CAC, CC, víťaz tr. šampiónov-pes

 

 

Trieda VETERÁNOV / VETERAN Class

7. PARIS Z NOVÉHO MĚSTA                  

O: ASTON GEMMA

M: ISSIS Z NOVÉHO MĚSTA

CH: Kynzlová Monika , M: Mlezivová Soňa 

V1, víťaz tr. veteránov-pes, ŠK víťaz VETERÁN, BOS                             

 

 

 

FENY / FEMALES 

 Trieda ŠTENIAT / BABY Class

8. ARIANA MAGNOLIA VELVET MALTES

O: FELINI VON SARANSZKY

M: SUZY ULATH  INA JIMIDO

CH + M: Śpániková Daniela

VN1, víťaz tr. šteniat-fena,

 

 

Trieda DORAST / PUPPY Class

9.DELICATE ROSE CANINE PLEASURE

O: L-OVER DOSE OF MARAQUESS

M: MIDIS SWEET GYPSY ROSE

CH + M: Duchoňová Kamila

VN1, víťaz tr. dorast-fena, ŠK víťaz- PUPPY

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class

10.VANESA VLASTA STAR MAGIC MALTESE                                              

 O: WHITE WORLD BOLD CREATION

 M: VIVIENNE Z NOVÉHO MÉSTA

CH + M: Mlezivová Soňa  

V1, CAJC, JCC, víťaz tr. mladých-fena, ŠK víťaz-fena 

                                                                                                                                                 

 

Trieda STREDNÁ / INTERMEDIATE Class

11. AMI MARK  VY - MIA

O: MARK OREGON INA JIMODO

M: HEIDY ZANNY VY-MIA

CH + M::Vykoukalová Miroslava

V1. CAC, CC, víťaz tr. strednej-fena

 

                                                       

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

12. VICTORIA PRINCIPAL MALTEA SUN

O: BEST BUDDY FORUSSI

M: NAOMI CAMBELL MALTEA SUN

CH:Darnadyová Anna , M: Jakušová  Lubica   

V1, CAC, CC, víťaz tr.otvorenej-fena, ŠK víťaz-fena, BOB  

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

13. GRACE DU CLOS DES TROIS RIVERES

O: TWINKLE ICON OF WHITE STAR

M: LORA´S DREAM OF WHITE ELLA

CH:Pellerin Valerie, M: Míčová Monika

V1, CAC, CC, víťaz tr. šampiónov-fena                                              

                                                                                                                                               

Trieda VETERÁNOV / VETERAN Class.

14.AILEEN WHITE MANOR

O: CINECITTA ERIC FORESTER

M: JOGA MALTEA SUN       

CH + M: Jakušová Luba

V1, ví´taz tr. veteránov-fena

 

Trieda OSTRIHANÝCH

15.  SHE´S THE ONE DIAMOND SHINE

 O: DELCOST DESIGN BY MARC

 M: PLEASURABLE MOMENTS OF MARQUESS

 CH+M: Rubčič Alisa

V1, víťaz tr. ostrihaných, ŠKV tr. ostrihaných.



KLUBOVÁ VÝSTAVA / CLUB DOG SHOW

Posudzovateľ: Dušan KURIŠ, SK

 

PSY / MALES

Trieda ŠTENIAT / BABY Class

1.READY TO BE SWEET DEVIL

O: HUNTER Z NOVÉHO MĚSTA

M: MERCEDES BABY ANGEL OF EDEN

CH: Justová Ivona, M: Rajtárová Mária

Vn1, víťaz triedy

 

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class  

2. BUSY BEING FABULOUS CHARMING ELITE

O: MALTANKO´S SECRET AFFAIR

M: WHITE WORLD CYBER LOVE

CH + M: Kobrle Lenka

V1, JCC, víťaz triedy,víťaz klub.výstavy junior, PRIMUS JUNIOR.


Trieda STREDNÁ/ INTERMEDIA Class

3. COLLIN FARELL MALTEA SUN                        

O: BEST BUDDY FORRUSI

M: HIDDEN VALLEY Y BEYONCE

CH: Darnadyová Anna, M: Mlezivová Soňa

 V1, CC, víťaz triedy

                                                                                                                                   

Trieda OTVORENÁ / OPEN Class

4. L-OVER DOSE OF MARAQUESS

O: SHINE MORE´S ORIENT EXPRESS TO MARAQUESS

M: SINPHONY OF VENICE SHEYLA

CH + M: Duchoňová Kamila

V1, CC, víťaz tridy

 

Trieda ŠAMPIÓNOV / CHAMPION Class

5. SO SPECIAL DIAMOND SHINE

 O: DELCOST DESIGN BY MARC

 M: PLEASURABLE MOMENTS OF MARQUESS

CH + M: Rubčič Alisa

V1, CC, víťaz triedy, víťaz klub.výstavy


Trieda VETERÁNOV / VETERÁN Class

6. PARIS Z NOVÉHO MĚSTA

O: ASTON GEMMA

M: ISSIS Z NOVÉHO MĚSTA

CH: Kynzlová Monika , M: Mlezivová Soňa    

V1, víťaz triedy, víťaz  klub. výstavy veterán, BOS      


FENY / FEMALES 

Trieda ŠTENIAT / BABY Class

7.ARIANA MAGNOLIA VELVET MALTES

O: FELINI VON SARANSZKY

M: SUZY ULATH  INA JIMIDO

CH + M: Śpániková Daniela

VN1, víťaz triedy, KV Baby

 

Trieda DORAST / PUPPY Class

8. ETERNITY OF CANINE PLEASURE

O: L-OVER DOSE OF MARAQUESS

M: ODETTE MISCHA PLEASURE OF FRIENDSHIP

CH+ M: Duchoňová Kamila

VN2

 

9. SNOW QUEEN BIELY KORMORÁN

O: OTTONEL DIAMOND BIELY KORMORÁN

M: MERIVA BIELY KORMORÁN

CH + M: Picková Eva

VN1, víťaz triedy, KV Puppy

    

Trieda MLADÝCH / JUNIOR Class  

10. VANESA VLASTA STAR MAGIC MALTESE                                              

O: WHITE WORLD BOLD CREATION

M: VIVIENNE Z NOVÉHO MÉSTA

CH + M: Mlezivová Soňa  

V1, JCC, víťaz triedy, víťaz klub.výstavy mladých